Ексклюзивна колекція нерозкладних меблів від МФ Daniro стала еталоном витонченості, шику та комфорту серед широкого асортименту аналогічних в ціновій категорії виробів. Елегантні форми, ретельно підібрані тканини роблять дивани найбажанішим предметом в оздобленні сучасного офісу чи вітальні в класичному стилі.

колекція нерозкладних меблів від МФ Daniro


В чому секрет?  Над колекцією меблів French & Italian Design працювали італійські та французькі дизайнери. Для розкішних м'яких нерозкладних диванів фабрика виготовляє найкращу основу, робить покриття, подушки. Підбором тканин займаються професійні майстри по текстилю. Вибираючи оббивку для диванів від МФ Daniro створються  справжні шедеври, здатні найкращим чином відобразити Вашу індивідуальність.
Стильні вишуканні дивани для відпочинку без розкладного механізму ідеально підходять для облаштування негабаритної вітальні чи компактної тераси. Займаючи мало місця, вони в повному обсязі виконують своє завдання: стають улюбленим куточком для проведення тихих сімейних вечорів,  яскравою прикрасою кімнати.

колекція нерозкладних меблів від МФ Daniro


Виготовляючи офісні дивани МФ Daniro приділяє не менше уваги, адже всім відомо, що в комфорті, час очікування проходить швидше. Офіс, в холі якого розташовані охайні добротні дивани , вселяє у відвідувача довіру до керівника закладу та всієї компанії. Для оздоблення диванів для офісу використовується тканина, яка легко чиститься.
Орієнтуючись на власні смаки та попит на ринку меблів, фабрика  Daniro  поставила собі за мету створити такі, що позбавлені почуття часу та спробували втілити в ній своє життєве кредо: любов до краси і прагнення створювати індивідуальні, автентичні образи. Саме тому, кожен експонат наділений живими індивідуальними рисами, покликаними відображати стиль та характер власника.

колекція нерозкладних меблів від МФ Daniro


Шукаючи нерозкладні дивани звертайте увагу на ті, що мають ідеальний баланс між шармом і комфортом м'яких меблів, класичними та сучасними напрямками в оформленні вишуканих інтер'єрів.
Придбати дивани з «Ексклюзивної колекції нерозкладних меблів від МФ Daniro», ви можете зателефонувавши по одному з наших телефонів, які вказано на нашому сайті